Travnaté prostorné pláže, kvalitní čistá voda a 50metrový vyhřívaný bazén – to jsou základní atributy zázemí areálu koupaliště Petynka v pražských Střešovicích. Voda na Petynce není cítit, neboť k čištění vody byla zvolena nejnovější technologie. Velkou výhodou je vyhřívaný bazén, a tedy možnost plavání i za chladnějšího počasí, což ocení především kondiční plavciAreál na Petynce se otvírá na začátku května a končí posledního září. 

Adresa koupaliště Petynka: Otevřená 1072/4, Praha 6 – Střešovice

Dopravní spojení:  BUS 149, 180 (zast. Na Petynce), TRAM 1, 2 (zast. Sibeliova), TRAM 22, 23, 25 (zast. Malovanka), TRAM 25 (zast. Hládkov)

Na koho se obrátit:

  • Areál koupaliště: 235 094 068
  • Václav Šála - správce areálu, tel. 724 022 860, e-mail: vsala@sneo.cz
  • Jaromír Hrdý - tel: 608 752 771

Oficiální stránky Facebooku Koupaliště Petynka:  https://www.facebook.com/koupalistepetynka/

Oficiální webové stránky Koupaliště Petynka:  http://www.koupalistepetynka.cz

Skvělá zpráva pro rodiče! Od 1. července bude opět otevřen dětský koutek pro malé navštěvníky Koupaliště Petynka. Najdete ho poblíž dětských prolézaček a kladky.
Tak pokud si na chvilku chcete zaplavat sami, zasportovat si či jen tak relaxovat u dobrého nápoje, obraťte se na nás. O Vaše děti bude dobře postaráno.
Těšíme se na Vás!

Informace, jak lze obdržet plavenky na Koupaliště Petynka, naleznete níže.

 

Atmosféra Dětského dne byla úžasná. Dorazilo přes 4 500 návštěvníků! Děkujeme jim i všem kolegům z bezpečnostních a záchranných složek, kteří nám pomohli připravit báječný a velezajímavý program. Již nyní se těšíme na příští ročník!

 

Již v sobotu 3. června proběhne tradiční Dětský den na Koupališti Petynka.

Připraven je bohatý program pro děti a dospělé v rámci celodenní hry "Cesta kolem světa s delfínem Péťou", stejně jako atraktivní ukázky z činnosti záchranných a bezpečnostních složek.

Informace naleznete v přiloženém letáku.

Těšíme se na Vás!

 

Předpověď na pondělí Prvního máje, kdy otvíráme, zatím dobrá: polojasno, 15 st. C.

Voda v bazénu se hřeje. Takže snad přijde vhod i výzva a motivace teplými nápoji.

 

Dne 18. 04 .2017 vyhlásila společnost SNEO, a.s. veřejnou soutěž na pronájem části sportovně-rekreačního areálu Petynka za účelem provozu dětského koutku.
Vyzýváme všechny zájemce o účast na výběrovém řízení a předkládání nabídek v souladu s uvedenou Výzvou, a to do 10. 05. 2017 do 13: 00 hodin.

Veřejná soutěž byla prodloužena do 26. 05. 2017 do 12:00 hod.

Ve středu 22. března byla na radnici MČ Praha 6 slavnostně podepsána smlouva na vytvoření projektové dokumentace pro dostavbu sportovně-rekreačního areálu Petynka. Po více než sedmnácti letech byly zahájeny konkrétní kroky vedoucí k dostavbě krytého bazénu na Petynce.Číst dál

 

V úterý 20. prosince v 10 hodin byla za přítomnosti zástupců MČ Praha 6 a členů vedení společnosti SNEO a.s. slavnostně zahájena výstava devíti prací v rámci studentské architektonické soutěže Dostavba sportovně-rekreačního areálu Petynka - opláštění budovy. Zároveň zde proběhlo předání cen autorům návrhů.

Srdečně zveme všechny zájemce na výstavu týkající se výsledků studentské architektonické soutěže „Dostavba sportovně – rekreačního areálu Petynka – opláštění budovy“. Jsou zde vystaveny práce všech devíti soutěžících.

Výstavu můžete zhlédnout ve veřejně dostupných prostorách radnice MČ Praha 6, v zimní zahradě nacházející se ve 4. patře.

 

V minulém týdnu byl vybrán vítězný návrh studentské architektonické soutěže „Dostavba sportovně-rekreačního areálu Petynka – opláštění budovy“.
Soutěž byla vyhlášena v červenci tohoto roku společností SNEO ve spolupráci s Katedrou urbanismu a územního plánování FSv ČVUT v Praze za podpory a účasti Městské části Praha 6.
Odborná porota hodnotila 9 soutěžních návrhů a jako vítězný vybrala návrh Kristýny Ulrychové (viz foto níže). Tento návrh bude na základě doporučení odborné poroty zapracován do finálního vzhledu dostavby Petynky.
Druhé místo obsadila práce Jana Novotného, třetí Bc. Veroniky Bejšovcové a čtvrté Bc. Barbory Drahorádové.
Na dalších místech se umístili Dominika Klavrzová, Jakub Michálek, Bc. Vojtěch Kořalka, Bc. Veronika Nejedlíková, Bc. Tomáš Nagy.
Všechny soutěžní návrhy na opláštění budovy budou prezentovány v prostorách radnice MČ Praha 6.
Všem soutěžícím děkujeme.

Zde vítězný návrh

 

Přílohy:
Název souboru Velikost Vloženo
Download this file (rozhodnutí.pdf)Rozhodnutí o výběru nejvhodnějšího návrhu801 kB06. 12. 2016 14:12:59