Hledáte nové zaměstnání?

Pak nám zašlete svůj životopis, označte pozici, o kterou se ucházíte, a my Vás budeme kontaktovat.

Aktuální volné pozice

Strojník bazénu ve sportovně-rekreačním areálu Petynka

Náplň práce:

  • zajišťování provozu a údržba technologie strojního zařízení bazénu
  • provádění zkoušek vody dle vyhlášky MZ 238/2011 Sb.
  • provádění údržbářských prací v areálu koupaliště
  • čistění bazénu
  • údržba hřišť a atrakcí
  • ostatní drobné opravy v rámci areálu

Požadujeme:

  • SOŠ/SOU technického směru
  • praxe na podobné pozici v podobném zařízení výhodou
  • manuální a technickou zdatnost
  • znalost základních vyhlášek a předpisů
  • technické myšlení, preciznost, smysl pro detail
  • dobrou fyzickou kondici
  • samostatnost, spolehlivost a smysl pro zodpovědnost
  • časová flexibilita a týmový hráč

    Nabízíme:

  • sezónní práci na dobu určitou 01. 03. 2020 – 31. 10. 2020 + možnost obnovení spolupráce pro další roky
  • velmi pestrou, zajímavou a zodpovědnou práci
  • nástupní mzda 22 000,-Kč, po zapracování možnost navýšení
  • motivační finanční ohodnocení
  • pracoviště na Praze 6
  • možnost profesního a osobního růstu
  • pět týdnů dovolené
  • stravenky
  • pracovní doba - dvousměnný provoz
  • nástup možný 01. 02. 2020

Provozní technik

  • Technická správa domů, bytů, nebytů, pozemků a údržba zeleně.
  • Spolupráce s předpisem nájemného a OSM P-6.
  • Zabezpečení příprav oprav příp. investic spravovaných nemovitostí, spolupracuje s investičním odd. na přípravě podkladů v rámci investičních akcí.
  • Odstraňování závad a kontrola kvality práce - (předání a převzetí díla, běžná údržba a opravy včetně terénních prací).
  • Komunikace s nájemci jednotek, spolupráce s majitelem domu (SVJ, BD apod.).
  • Řešení havarijních stavů domů, bytů a nebytových prostor.
  • Zajišťování revizí.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru nejlépe SPŠ se stavebním zaměřením.
  • Znalost problematiky správy nemovitostí s převládajícím portfoliem bytových domů a nebytových prostor.
  • Znalost vyhl.č. 269/2015 Sb.
  • Znalost práce na PC ( WORD, Excel, Lotus).
  • Orientaci ve stavebních výkresech.
  • Znalost profesních řemesel – schopnost posoudit kvalitu prováděné práce
  • Schopnost komunikovat a organizovat jednotlivé dodavatele
  • Orientace v dodavatelsko odběratelských vztazích
  • Znalost zákona o zadávání veřejných zakázek a práce s katastrem nemovitostí výhodou
  • Zkušenost se státní správou výhodou
  • Komunikační dovednosti a to slovem i písmem
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu
  • Schopnost samostatného myšlení a rozhodování, příjemné vystupování
  • Trestní bezúhonnost.
  • ŘP skupiny B výhodou.

Nabízíme:

  • Velmi pestrou, zajímavou a zodpovědnou práci.
  • Nástupní mzda 30 000,-Kč - 33 000,-Kč.
  • Motivační finanční ohodnocení.
  • Pracoviště na Praze 6.
  • Možnost profesního a osobního růstu.
  • Pět týdnů dovolené.
  • Stravenky.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Služební mobilní telefon.

 OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

  Upozorňujeme Vás v souladu s obecním nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR), že v souvislosti s výběrovým řízením na uvedenou pracovní pozici, zpracováváme údaje uchazečů o zaměstnání, kteří nám zaslali svůj životopis.

Více informací zde: https://sneo.cz/aktuality/455-informacni-memorandum-gdpr

Vyplňtě následující formulář:

Invalid Input

vložte Váš životopis