Hledáte nové zaměstnání?

Pak nám zašlete svůj životopis, označte pozici, o kterou se ucházíte, a my Vás budeme kontaktovat.

Aktuální volné pozice

Odborný referent investičního úseku

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou (ekonomické zaměření výhodou)
  • práci na plný úvazek
  • znalost práce s PC – program Excel, Word
  • výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost samostatné práce
  • odbornost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu
  • dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • kancelář v sídle firmy
  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • možný termín nástupu dohodou

Vedoucí areálu koupaliště Petynka

Budete komplexně zodpovědný za koordinaci technické, provozní, majetkové, ekonomické, personální a organizační správy provozu areálu koupaliště a přilehlých sportovišť/atrakcí.

Náplň práce:

  • Řízení provozu koupaliště i celého areálu
  • Vedení administrativy spojené s provozem
  • Zajištění veškerých dodavatelsko-odběratelské vztahů, objednávky a smlouvy
  • Vedení personálu v areálu, jejich nábor, školení, řízení směn a průběžná kontrola
  • Řízení obchodních a ekonomických aktivit areálu
  • Dohled nad IT a pokladními systémy
  • Dohled a obsluha technických zařízení koupaliště, řešení havárií
  • Příprava plánu oprav a investic
  • Odpovědnost za dodržování hygienických, bezpečnostních a požárních požadavků
  • Odpovědnost za dodržování pořádku a čistoty v areálu

Požadované znalosti a dovednosti:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou technického směru
  • Zkušenost s provozem sportovního (plaveckého) areálu
  • Obchodní a ekonomické dovednosti
  • Praktická znalost práce s PC (Windows, MS Office)
  • Řídící a manažerské schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a flexibilita
  • Trestní bezúhonnost
  • ŘP skupiny B
  • Znalost angličtiny nebo němčiny výhodou

Nabízíme

  • Velmi pestrou, zajímavou a zodpovědnou práci
  • Pracoviště na Praze 6
  • Práce na plný úvazek
  • Pět týdnů dovolené
  • Další benefity
  • Nástup dle dohody

Zástupce vedoucího střediska komunálních služeb

Požadujeme:

  • ŘP skupiny C
  • znalost profesních řemesel ve stavebnictví
  • osvědčení dle vyhlášky 50 / 78 Sb. paragraf 6 (elektrikář) - výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a časová flexibilitu
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • velmi pestrou, zajímavou a zodpovědnou práci
  • pracoviště na Praze 6
  • možnost profesního a osobního růstu
  • pět týdnů dovolené
  • nástup dle dohody

Vyplňtě následující formulář:

Jméno a příjmení(*)
Invalid Input

Životopis(*)

vložte Váš životopis

Váš e-mail(*)

Číslo Vašeho mobilního telefonu(*)

Pozice(*)